Witaj, nazywam się Piotr Sowiński

jestem certyfikowanym hipnoterapeutą, coachem oraz praktykiem NLP.
Moje życie zawodowe jest wypełnione pasją do psychologii, praktyki medytacyjnej i dbałości o zdrowie zarówno ciała, jak i umysłu. Są one dla mnie niekończącym się źródłem inspiracji oraz osobistego wzrostu.

W przeszłości, moja kariera jako zawodowego pokerzysty, mimo jej sukcesów i komfortowego stylu życia, wydawała się być pozbawiona pewnego, kluczowego elementu. Ciągłe napięcie i odczuwanie braku celu skierowało mnie na ścieżkę duchowych poszukiwań. To zainicjowało moją przygodę, która zaczęła się od samodoskonalenia, a potem ewoluowała w moją autentyczną pasję - praca jako hipnoterapeuta i bliska współpraca z ludźmi.

Przez ostatnie lata zdobyłem wiele cennych kwalifikacji, między innymi ukończyłem Akademię Hipnozy Jacquin, Profesjonalną Szkołę Hipnoterapii w Warszawie oraz kurs Coachingu w Instytucie Bennewicza. Uczestniczyłem także w wielu dodatkowych szkoleniach z zakresu komunikacji, takich jak Komunikacja Bez Przemocy, Neuro Lingwistyczne Programowanie, System Wewnętrznej Rodziny, pracy z ciałem oraz tantry. Regularnie biorę udział w kursach medytacji Vipassana, na których łącznie spędziłem już ponad 70 dni w odosobnieniu medytacyjnym.

Moje podejście do pracy łączy doświadczenie wyniesione z dziesiątek ukończonych szkoleń z umiejętnościami hipnoterapeutycznymi. Wykorzystuję hipnozę jako skuteczne narzędzie wspomagające proces terapeutyczny, które pozwala na głębokie zrozumienie i przenikanie do sedna wyzwań stojących przed moimi klientami.

Umów się nabezpłatną
konsultację

15 minut darmowej konsultacji zanim podejmiesz decyzję

Zobacz najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości? Sprawdź sekcję FAQ.
Zobacz FAQ
crossmenucross-circle